Ads 468x60px

poniedziałek, 13 maja 2013

Folia Kalimage

W mojej córeczce chcę rozwinąć różne zdolności, między innymi kreatywność rysunkową.

Z pomocą przyszły mi kreatywne maluchy.

Kreatywne MaluchyTak piszą o sobie:

"KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy. 

Naszym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty.

 W sklepie internetowym zajmujemy się sprzedażą kreatywnych zabawek
i artykułów plastycznych dla dzieci.
Zabawki dobieramy tak, aby prowokowały do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia. Oferujemy zabawki pozwalające dziecku na zetknięcie się z plastycznymi materiałami z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. Maluch zapoznaje się z nowymi formami zabawy.
Inspirujemy dzieci do nauki nowych technik artystycznych poprzez korzystanie
z naszych instrukcji obrazkowych i filmowych.
Grupa pedagogów, artystów, techników i rodziców czuwa nad tym aby rodzic kupując w „Kreatywnych Maluchach” był w pełni poinformowany o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu.
Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich firm.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze artykuły były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne.

Prowadzimy również warsztaty plastyczne w szkołach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych"


Każdy maluszek jest na swój sposób kreatywny. Z czasem chcemy rozwijać różne zdolności u naszych dzieci w tym plastyczne.
Tutaj z pomocą przychodzi FOLIA KALIMAGE.Opakowanie składa się z rolki zawierającej pięć arkuszy folii oraz suchościeralnego pisaka z magnesem i filcową "gąbką" do zmazywaniaFolia przykleja się bez problemy do wszystkich płaskich powierzchni, szafki, lodówki, nie ześlizguje się ze stolikaWersja jaką otrzymaliśmy do testów to Fikuśna folia - rysunek i notatka.

Folia jest bardzo wielorazowego użytku, dziecko może nieskończenie na niej rysować i zmazywać, ograniczeniem jest tylko długotrwałość mazaka, który w końcu przestanie pisać ale to nie problem ponieważ wystarczy kupić jakikolwiek mazak suchościeralny (nie są drogie).

Ale kto powiedział, ze folia może służyć tylko dzieciom do zabawy, jak przykleimy ją na lodówce to może nam służyć do komunikacji z rodziną albo jako "lodówkowa lista zakupów"

Gdy zdecydujemy się na kupno większej wersji folii (zobaczyć możecie je tutaj) to pozbędziemy się problemu rysowania po ścianach przez nasze pociechy. wtedy mogą do woli mazać pisakiem bez szkody dla naszych pięknych ścian)

Folie Kalimage możemy zabrać ze sobą również w dłuższą podróż z pewnością, że dziecko szybko się nie znudzi.

Wymiary: jeden arkusz filii 21 cm x 16 cm
cena: 32 zł


Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą  kreatywnych maluchów oraz do odwiedzenia ich profilu na Facebooku.

Kreatywne Maluchy

0 komentarze:

Prześlij komentarz