Ads 468x60px

środa, 6 marca 2013

Poznajcie mojego przyjaciela

Pozwólcie, że przedstawię Wam dzisiaj mojego przyjaciela.

Oto MALINIŚ GUSTO.


Maliniś urodził się się w 1970 roku. W biednej polskiej rodzinie. Jest synem cudownego misia Wacława i przesłodkiej malinki Guci. Jak każdy berbeć uwielbiał słodycze lecz czas jego słodkiego dzieciństwa przypadł na lata 70 i 80 gdzie w Polsce nie było z byt wielu słodyczy a jak już się takowe udało zdobyć to były bardzo drogie.

Jak GUSTO miał 10 lat dostał od cioci jeżynki zza oceanu paczkę słodyczy. To co w niej znalazł napawało go radością, delektował się słodyczami przez długi czas. Jednak gdy otworzył jedną z paczek i spróbował jej zawartości oczy mu się zaświeciły. Nigdy czegoś takiego nie jadł było to małe, kolorowe, miękkie, słodkie i niebywale przepyszne, spytał więc tatę:

  • Tato co to jest?
  • Ach synku słyszałem kiedyś opowieści twojej cioci że za oceanem są takie małe gumowate kolorowe słodycze nazywają się one ŻELKI – słyszałem kiedyś że u nas też można je kupić ale podobno nie są zbyt smaczne – nigdy ich u nas nie widziałem...
  • ŻELKI naprawdę – jaka fajna nazwa pomyślał GUSTO – Wiesz co tato, jak będę duży to zbuduję swoją fabrykę produkującą żelki. To moje największe marzenie.

Jak wszyscy wiecie marzenia się spełniają.

I tak oto w dniu swoich 18 urodzin w 1988 roku GUSTO otworzył fabrykę produkującą żelki, którą nazwał swoim imieniem


Najpierw zaczął produkować żelki podobne do tych, które dostał kiedyś od cioci - małe kolorowe koreczki

 

Podzielił się nim ze swoimi przyjaciółmi,którzy powiedzieli, że było by im bardzo miło gdyby jego wyroby wyglądały tak jak one i w ten oto sposób powstały:

A ostatnio jak urodził mu się syn stworzył żelki na jego cześć a są to miś junior

Gusto jest także wielkim fanem wszelkich sportów i dla tego dla fanów tej rozrywki wyprodukował przysmak kibica

Pomimo to że Gusto ma dziś 43 lata idzie z duchem czasu jego firma ma nawet swój profil na Facebooku na który serdecznie Was zaprasza.

Firma Gusto odniosła w dzisiejszych czasach ogromny sukces i dlatego co jakiś czas organizuje konkursy (tym razem da blogerów) dla fanów jego wyrobów.

Zapraszam Was do spróbowania Żelków, które są tworzone z miłością i wychodzą na przeciw wymaganiom klientów.

2 komentarze:

Rossnett pisze...

lubie żelki, zapraszam do siebie:)

bethi pisze...

ja też lubię żelki i zapraszam do mnie http://www.nototestujemy.blogspot.com/

Prześlij komentarz