Ads 468x60px

czwartek, 7 marca 2013

Lakier do paznokci Essence of Elegance Francuskie łakocie - Opinia

Lakier do paznokci Essence of Elegance od firmy Lambre.

pojemność: 8ml
kolor: No 12 - Francuskie łakocie
Cena: 12zł


Wygląd paznokci dla większości z nas jest bardzo ważny. Niestety nie wszystkie kobiety są na tyle odważne by malować paznokcie na "ostry'. Dla tych nieśmiałych z nas idealny jest właśnie ten kolor. Francuskie łakocie to lakier, który subtelnie nadaje elegancji naszym paznokciom. Jeśli nie chcemy żeby się rzucał w oczy wystarczy pomalować paznokcie jedną warstwą. Dzięki temu że lakier odrobinę prześwituje wygląda całkiem naturalnie na paznokciu.


Jednak jeśli chcemy aby był bardziej wyrazisty nałóżmy drugą warstwę. Lakier ma dość rzadką konsystencję dzięki czemu z łatwością rozprowadzamy go na paznokciu. Szybko schnie więc nie straszne nam popsucie właśnie co wykonanego manicure.

Ten kolor jak każdy inny oferowany przez Lambre przy odrobinie naszych umiejętności możemy użyć do wykonania zdobień na innym kolorze.
Długo się utrzymuje na paznokciu (co prawda na moich lakier nie trzyma się nawet 24 godzin -nie wiem czemu takie mam paznokcie) ale pomalowałam paznokcie mamie i utrzymał się aż tydzień i nie straszne mu zmywanie naczyń :)

 Lakier do paznokci jaki otrzymałam od Lambre jest naprawdę godny polecenia.   zapraszam do odwiedzin 
strony http://pl.lambre.eu/ 
Fan page https://www.facebook.com/LAMBRE.eu?ref=ts&fref=ts 
oraz do obejrzenia katalogu  http://pl.lambre.eu/cataloge/

0 komentarze:

Prześlij komentarz