Ads 468x60px

środa, 20 lutego 2013

Nowa współpraca - Lambre

Udało mi się nawiązać kolejną współpracę.

Tym razem zaufała mi firma LAMBRE, która działa na naszym rynku na takich samych zasadach jak Avon czy Oriflame.


Na swojej stronie tak piszą o sobie:

"LAMBRE® Groupe International działa na rynku produktów perfumeryjno-kosmetycznych od 1999 roku, proponując szeroki asortyment produktów perfumeryjnych i kosmetyków pod marką LAMBRE®.
Przy tworzeniu firmy podstawowym celem było nie tylko zaproponowanie na rynek produktów, które wniosłyby w życie ludzi coś jasnego, coś czarodziejskiego, a co najważniejsze - odpowiadającego indywidualnym gustom i potrzebom każdego, lecz również nauczenie orientowania się w tajnikach nauki o pięknie. I tak oto została opracowana unikatowa metodyka indywidualnych konsultacji udzielanych klientom.
Z tego powodu, produkty firmy nie są sprzedawane w sklepach. Podstawą wciąż poszerzającej się sieci handlowej są konsultanci LAMBRE®. Konsultant - to przede wszystkim profesjonalista, który jest w stanie pomóc klientowi w dokonaniu właściwego wyboru. Dzięki wiedzy i opracowaniom metodycznym, zdobytym w firmie, konsultant LAMBRE® pomoże klientowi nieomylnie wybrać właściwy zapach, określić gamę kolorystyczną kosmetyków upiększających, wybrać kosmetyk do pielęgnacji skóry.
Założycielem i ideowym inspiratorem firmy LAMBRE® Groupe International jest jej obecny dyrektor PIOTR MONGIRD, który ma za sobą doświadczenia oficera marynarki, pracownika banku, prywatnego konsultanta w kilku firmach sieciowych. Opierając się na zdobytym doświadczeniu, znając wszystkie zalety i wady rynku produktów sieciowych, założył własną firmę wytwarzającą produkty perfumeryjne i kosmetyki. Centrala firmy znajduje się w ojczyźnie Piotra Mongirda w Polsce, w Gdańsku."

Okazując mi zaufanie Lambre przekazało mi do testowania:

* Lakier do paznokci No 1 poj. 8ml
* Lakier do paznokci No 2 poj. 8ml
* Cień do powiek w płynie No 1 poj. 24ml
* Woda perfumowana damska  No 25 próbka 
* Błyszczyk do ust No 4 poj. 24ml
* katalogOpinie już wkrótce...

Tym czasem zapraszam do odwiedzin 
strony http://pl.lambre.eu/ 
Fan page https://www.facebook.com/LAMBRE.eu?ref=ts&fref=ts 

oraz do obejrzenia katalogu  http://pl.lambre.eu/cataloge/

1 komentarze:

żaneta serocka pisze...

fajna paczuszka, gratuluję współpracy :)

Prześlij komentarz