Ads 468x60px

środa, 16 stycznia 2013

Testownie - Lego Duplo

Jak już większość z Was wie jestem ambasadorką Streetcom.

 Tym razem to nie Ja a moja córcia będzie testować swoimi rączkami.

Dostałyśmy się do kampanii Lego Duplo. Oto co zawierała paczuszka, która dotarła do nas w poniedziałek.


Paczka ambasadorki zawiera jeden zestaw klocków Lego Duplo, przewodnik ambasadorki oraz kilka mini katalogów z produktami Lego.Jak wyjęłam pudełko z kurier-owskiej koperty i moja córcia zobaczyła kolorowe klocki na pudełku nie mogła się doczekać aż mama łaskawie da jej się już pobawić nową zabawką.(Zdjęcie udało mi się zrobić dopiero jak zasnęła) tak jej się spodobały klocki, że nie pozwala nikomu ich dotknąć.

Ok czas na moją opinie :)

Klocki Lego Duplo jaki otrzymałam do przetestowania są przeznaczone dla dzieci od 1,5-3 roku życia.

Rozmiar klocków doskonale pasuje do małej rączki dziecka dzięki czemu maluszek nie ma problemu ze zbudowaniem z nich czegokolwiek. Jasne i wyraziste kolory zachęcają dziecko do zabawy.
Dziecko z łatwością może wykazać się pomysłowością odpowiednią do swojego wieku. Dzięki wózeczkowi do ciągnięcia, który wchodzi w skład zestawu maluch może bawić się zabawką na wiele sposobów.

Zestaw składa się z 15 elementów:
* 1 wózek do ciągnięcia
* 2 głowy z oczami
* 2 szt kolorowych "nóg"
* 1 szt tradycyjny klocek z 6-cioma "oczkami"
* 2 klocki zaokrąglone na końcach
* 7 klocków z 4 "oczkami" w różnych kolorach


Cena zestawu w granicach 70zł

Cieszę się że dostałam ten zestaw do testowania, moja córka bardzo chętnie się nim bawi, buduje wieże, zwierzaczki i sporo innych rzeczy (czasem nie wiem co to jest ale cóż wyobraźnia dziecka nie zna granic)

Według mnie powyższy zestaw ma dwa minusy a jeden poważniejszy od drugiego.

Po pierwsze zestaw zawiera tylko 15 elementów. Ja rozumiem że jak dziecko ma 1,5 roku to nie zbuduje nam nie wiadomo jak wielkiego pałacu z klocków ale taki 2 latek jak moja córcia widzę że chce zbudować dużo więcej, jedno zwierzątko postawić na platformie po drugie pojechać i zbudować  jeszcze jakiś domek. Fakt zestaw rozwija wyobraźnię dziecka ale w dość okrojony sposób.
Drugim poważniejszym minusem zestawu jest jego wysoka cena.

 Wiem że marka Lego  ze względu na swoją renomę i jakość produktów ceni się na rynku ale osobiście nie kupiłam bym córce tak małego zestawu klocków za tak wysoką cenę.

A jak Wy myślicie???


1 komentarze:

MariAnah pisze...

Również uważam że cena nie jest adekwatna do zawartości! Też nie kupiłabym tego zestawu za tę cenę. Za 20 zł mogłabym się zastanowić. Mimo że to Lego nie będę płacić za markę tylko za produkt.

Prześlij komentarz