Ads 468x60px

czwartek, 3 stycznia 2013

Chusteczki nawilżane Tami Baby - moja opinia

Jakiś czas temu w drogeriach Rossmann pojawiły się chusteczki nawilżane Tami Baby dla dzieci i niemowląt. W związku z czym postanowiłam je przetestować na swojej córce.

Od pierwszego użycia tych chusteczek przekonałam się, że były warte swojej niewygórowanej ceny (opakowanie 72 sztuk kosztuje od ok. 3,50 do ok. 4,00 zł a jeśli mamy szczęście to możemy trafić na promocję gdzie za jedyne 12,99 dostaniemy 4 paczki chusteczek.)

Chusteczka jaką wyciągniemy z opakowania jest niezwykle wytrzymała i elastyczna co jest ogromną zaletą przy "cięższych" pieluszkowych i nie tylko zabrudzeniach.Są niezwykle chłonne w związku z czym nie musimy używać jednorazowo kilku chusteczek.


Wchodząca w skład  chusteczek lanolina i allantoina sprawia że chusteczki są miękkie i odpowiednio nawilżone dzięki czemu skóra dziecka jest delikatnie wilgotna i nawilżona a nie jest mokra.


Nie podrażniają skóry dziecka lecz łagodnie ją pielęgnują i ochraniają.

Chusteczki nawilżane są przydatnie nie tylko przy przeijaniu dziecka ale także podczas spacerów czy dłuższych wycieczek.
Świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Są nieocenione przy czyszczeniu zabrudzonych rączek po zabawie na placu zabaw czy też podczas wycierania klejącej się buzi po lizaku.

Dzięki delikatnemu zapachowi chusteczki nawilżane Tami Baby używa się z przyjemnością.

Chusteczkom Tami Baby Normal wystawiam wysoką ocenę 10/10 oraz przyznaję swoją osobistą odznakę 

0 komentarze:

Prześlij komentarz