Ads 468x60px

piątek, 26 kwietnia 2013

Etui do iPhona cz. II

Jako, że dwa rodzaje etui do przetestowania to także dwa posty zapraszam niżej na test następnego etui.

Drugim etui jakie otrzymałam jest po prostu GUMOWE UCHOOtrzymałam etui w trzech dostępnych kolorach białym, czarnym i błękitnym.
Gumowe ucho jak sama nazwa wskazuje wykonane jest z  grubego, miękkiego i elastycznego sylikonu.
Guma w etui jest na tyle elastyczna, że jak możecie zauważyć na zdjęciach powyżej mieszczą się w uchu także inne modele i marki telefonów komórkowych.


Jest to śmieszny gadżet. Osobiście gdybym poszła np. na rozmowę o pracę i Pan Prezes odebrał by telefon z takim uchem jako etui to powiem Wam szczerze, że chyba pękła bym ze śmiechu.

Ale oczywiście są też plusy posiadania takiego etui:


  • każda kobieta z łatwością znajdzie telefon nawet w największej torebce (wszyscy wiemy ile w nich bibelotów)
  • jest doskonałą ochroną dla telefony, dzięki grubej gumie nawet jak spadnie nam telefon na chodnik to nie ulegnie on zniszczeniu/uszkodzeniu (no chyba że będziemy mieli pecha i spadnie ekranem w dół)
  • świetny gadżet szpanerski dla dzieci
  • jako gadżet reklamowy (jak nakleimy na ucho naklejkę z nazwą firmy)

Wyobrażacie sobie przedstawiciela handlowego bądź prezesa poważnej firmy z takim gadżetem... nie... no może on wyglądać mniej więcej tak:


Jak dostałam paczkę to dzieciaki u mnie w domu zgarnęły uszy i zaczęły przykładać sobie do głowy krzycząc że są słoniami :P

Chcesz rozbawić klienta na spotkaniu, nigdy więcej nie chcesz szukać telefonu w torebce albo sprawić by dziecko szpanował UCHEM w szkole - kub gumowe ucho - etui do telefonu, tylko teraz w promocyjnej cenie jesteście ciekawi jakiej - zapraszam na profil gadżetów tam znajdziecie wszelkie informacje https://www.facebook.com/gadzetycompl?ref=ts&fref=ts0 komentarze:

Prześlij komentarz